Seeit - המקום הראשון שלך באינטרנט
 

תרבות יום ד'

17/03/2010  עדי רון

הגרופרים

בדיוק כשנראה שהרשתות החברתיות מיצו עצמן לדעת, מגיע דותן סתיו, יזם צעיר בגיל אך ותיק בשטח והופך את העסק על פניו.

סתיו, בן של מושבניקים, כבר ילדותו סחר בפקאנים מהמטע המשפחתי והיה הראשון בהביא לארץ את גלידת ה"קולד סטון"- גלידה הנעשות על אבנים קפואות לעיני הלקוח.
לא מזמן השיקו סתיו וחבורתו את "גרופר"-אתר המציע דיל יומי אחד לכל עיר בתחום הבילויים,מסעדות, תאטרון, ספא ועוד מיני טובין בהנחות של 50%-90% (כן, 90, המספר של המשקפיים שלכם בסדר גמור), תוך כדי שימוש בכוח הרכישה הקבוצתית.
רק לפני כמה ימים חתמו הגרופרים על שת"פ עם אחד התאטראות המובילים בארץ, מיטב חדרי כושר בעיר כבר כבר קפצו על העגלה ומאוד בקרוב תוכלו להנות ממסג' בעלות של כוס קפה או להצטרף לחוגי יוגה בעלות חודשית דו ספרתית בלבד.
נשמע בדיוני?

סתיו: ”רק אם מספיק אנשים יצטרפו לדיל-העסקה תמומש, אף אחד לא מחויב במקרה שלא,לא הלקוחות ולא בעלי העסקים. מדובר במהפכה בתחום תרבות הפנאי ,כי מעבר למחירים ,שהמילה "אטרקטיביים" קטנה עליהם, האתר ישמש גם כמדריך פנאי והמשתמשים יוכלו להפיץ את הדיל היומי בין חבריהם בפייסבוק והטוויטר"
לכל החוששים ממסירת פרטים ,”גרופר" מביא בשורה נוספת. לא חייבים להירשם לאתר עצמו, אלא ליהנות מקישור ישיר מהפייסבוק. מי שכן ירהיב עוז להצטרף לאתר עצמו יקבל לינק אישי (URLׂ )לצירוף חברים לקנייה היומית ולזכות בהנחה נוספת לקנייה הבאה.
סתיו מספר שאחרי שהתחילו לעבוד על האתר גילו שבניו -יורק רץ אתר דומה בהצלחה מסחררת.
"אחד מהשותפים לאתר חי כרגע בארצות הברית ואשתו פשוט לא יוצאת מהבית בלי לבדוק את הדיל היומי שם". אומר דותן סתיו.
http//www.grouper.co.il

קנו לעצמם מתנה לחג

אוטוטו ליל הסדר, עבור הקטנטנים של המשפחה זה אחד החגים שבהם יש להם הכי הרבה יכולת ביטוי. מה נשתנה- הלילה הזה כולו שלהם. למעשה, על פי המסורת כל ליל הסדר נועד על מנת לגרום לדור הצעיר לשאול שאלות.

בתור ילדה אני זוכרת שחוץ מהשמחה של פסח היה גם את הידיעה שיום העצמאות מחכה לא הרבה אחר כך, ולפני יום העצמאות יש את יום הזיכרון. ממנו פחדתי. הצפירה, המחשבות על מלחמה וצבא וסבא שלי, שאמר תמיד לא לדאוג כי עד שאני אהיה מספיק גדולה בשביל להיות חיילת כבר יהיה שלום.

השלום של מיכאל
אבל אף אחד לא באמת יכל להסביר לי מה זה שלום.

"השלום של מיכאל" , מאת מיכאל מור יוסף ,פרסומאי במקצועו ואיש שלום בכל רמ"ח אבריו, הוא מסוג ספרי הילדים שמדברים לילדים אבל בלי להתיילד. האיורים המקסימים והעיצוב יכולים לגרום לכם למצוא את עצמכם מאמצים את הספר לא פחות מהילדים. שווה לקרוא את הספר בחברותא ולנהל שיחה רב דורית על הרעיון הכל כך פשוט, ואם זאת נשמע כל כך דימיוני , שמציג הספר.

האם ילד קטן אחד יכול לעשות שלום עם כולם?

מתנה מקסימה ולא יקרה לחג שנשארת עם המקבל בלב עוד הרבה אחר כך.

אפשר לעיין בספר באתר - השלום של מיכאל

במבצע משבוע שעבר - בחבילת שי זכו איילת הלר ורוית כלב טילקה. רוית מקבלת גם כרטיסים להופעה של "מלול ואשכנזי".       שליחת מייל לקבלת המתנות

ויקטוריה ס.יצאתי לדייט תכף אשוב...
"אז מה אתה מחפש?"
02/09/2014  ויקטוריה ס.
יעל צורקריאה בקלפים
אס מטות
09/03/2014  יעל צור
רוני יהליסיפור גן עדן מנקודת מבטו של הבורא
27/01/2014  רוני יהלי
שירות Seeitשחיתות שחיתות שחיתות
15/01/2014  שירות Seeit
אתי יוחאימהו הום סטייג'ינג
06/10/2013  אתי יוחאי
שירות Seeitתזונה נכונה לאיזון רמת הכולסטרול בגוף
13/06/2013  שירות Seeit
אורי שפאןמה אפשר לעשות עם הכסף שהתפנה בזכות חוק חינוך חובה חינם מגיל 3?
24/04/2013  אורי שפאן
מוטי שפיאסטרולוגיה הודית
תחזית אסטרולוגית שבועית ע"פ האסטרולוגיה ההודית 4-10 לנובמבר
04/11/2012  מוטי שפי
הרחב רשימה
בוא לכתוב ב-SEEIT. רוצה טור משלך? אולי בלוג משלך? לפרסם מאמר? אז יש לך אפשרות...