Seeit - המקום הראשון שלך באינטרנט
 

אנחנו לא משוגעים!

אין לך חשק לקום בבוקר, הכל כואב, הכל מטריד, כלום לא באמת נוגע ומעניין וכל מה שרוצה הרופא זה לתת לך תרופות. האם שאלת את עצמך ולו פעם אחת בלבד "מה באמת קורה איתי?" מסתבר שאפשר ואף רצוי בלי תרופות, איך אני יודע? כי גם אני הייתי שם.

12/07/2010  תומר אור

אני? דיכאון?

ודאי גם אתם כבר שמעתם את המשפט: "מרבית המטפלים בחרו במקצוע קודם כל על מנת לטפל בעצמם" - מה שנראה לעיתים כקלישאה מבוסס על אמת טהורה.

כך ארע גם לי כאשר לפני כשבע שנים כאשר התחלתי לחוש בעיות גופניות שכללו יובש בעיניים, באף ובאוזניים, כאבי שרירים ועוד ובסוף זה הרגיש... ואני לא צוחק כ"יובש במוח" מין כיבוי מערכות כללי שכזה, שאובחן לאחר זמן מה כדיכאון קליני.

אני? דיכאון קליני? מה קרה לכם? אני אופטימיסט עם דיפלומה, עובדה עד לפני שבע שנים עסקתי באהבה גדולה בהוראת אזרחות ופילוסופיה והייתי מחנך בישראל. בדיוק, מאחרון המוהיקנים...ואם זה לא אופטימיזם, אז מה כן?

אז כן, זה עשוי לקרות לכל אחד בקצב החיים המטורף הזה ובמכלול הציפיות שיש לחברה מאיתנו.

אך כשישבתי מול הפסיכיאטר והוא לא שאל כלום רק התחיל לרשום מרשמים לתרופות הבנתי שמשהו כאן לא הגיוני: כיצד אפשר לתת תרופה אם לא מנסים להבין את הסיבות לבעיה? האם זה אחראי לעשות כך? האם אני אדם או רק מכונה הדורשת תיקון נקודתי מעת לעת? האם אנחנו ערימה של סימפטומים שאין ביניהם שום קשר?

במקום לומר "צריך" – פשוט עשה!

במקרה או שלא, נפתח ברידמן בירושלים סטאז' של רפלקסולוגיה שנה ב'. נרשמתי ועד מהרה חשתי בהבדל: החלו להתרחש בי שינויים מנטאליים ופיזיים, שהתפתחו לתחושה הרבה יותר אופטימית, לאמונה שאוכל לצאת מזה ולכוח להוציא זאת לפועל. כהשלמה, נעזרתי בפורמולת צמחים סינית שהוציאה אותי לגמרי מהמצב בו הייתי שרוי בשנה זו.

ולחשוב שחודשיים לפני כן שוטטתי בין רופאים שונים שהציעו פתרונות קונבנציונאליים...

מתוך הטיפול וההצלחה, הבנתי שמקומי הוא בתמיכה וסיוע לאנשים הנמצאים במצבים בהם הייתי אני. התחלתי כמובן ברפלקסולוגיה, תוך שילוב שיטות מגע שונות כעיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, ארומתרפיה, ג'ין שין - אקופרסורה, טווינה, צ'י גונג.

כיום אני מטפל בשיטת "תבונת המגע" בקליניקה הפרטית שלי (מזה שש שנים) בזיכרון יעקב ובמודיעין ומביא איתי לשם ניסיון חובק תחומים מתקופת עבודתי ב"כפר איזון" לנפגעי נפש בשדות ים, מהיותי מטפל בקופת חולים כללית ובהולמס פלייס ואת כל הידע הזה אני מעביר גם בסדנאות וקורסים בנושא.

השינוי כבר כאן

שיטת "תבונת המגע" שפיתחתי מסייעת למטופלים רבים, בדיוק כשכבר חשבו להרים דגל לבן.

לכן, הרגישו חופשי לפנות בכל בעיה בה אתם מתחבטים...גם כזו כרונית שלכאורה "למדתם לחיות איתה" - אין צורך להמשיך לחיות כך אם אפשר כבר היום להתחיל לשפר.

תומר אור , "מתחילים לנשום!" – מטפל, מוסמך מכללת רידמן
טלפון: 054-4340654     אימייל: tom-or@orange.net.il

1.מרתק תומר ולא פחות
גלית הראל,  12/07/10 13:55
ויקטוריה ס.יצאתי לדייט תכף אשוב...
"אז מה אתה מחפש?"
02/09/2014  ויקטוריה ס.
יעל צורקריאה בקלפים
אס מטות
09/03/2014  יעל צור
רוני יהליסיפור גן עדן מנקודת מבטו של הבורא
27/01/2014  רוני יהלי
שירות Seeitשחיתות שחיתות שחיתות
15/01/2014  שירות Seeit
אתי יוחאימהו הום סטייג'ינג
06/10/2013  אתי יוחאי
שירות Seeitתזונה נכונה לאיזון רמת הכולסטרול בגוף
13/06/2013  שירות Seeit
אורי שפאןמה אפשר לעשות עם הכסף שהתפנה בזכות חוק חינוך חובה חינם מגיל 3?
24/04/2013  אורי שפאן
מוטי שפיאסטרולוגיה הודית
תחזית אסטרולוגית שבועית ע"פ האסטרולוגיה ההודית 4-10 לנובמבר
04/11/2012  מוטי שפי
הרחב רשימה
בוא לכתוב ב-SEEIT. רוצה טור משלך? אולי בלוג משלך? לפרסם מאמר? אז יש לך אפשרות...